Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mrucząca końcówka wydechu w 1.6 BFQ

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mrucząca końcówka wydechu w 1.6 BFQ

    mamaj12, odebrane auto to "pracuś" a jak sprzedam EVO jest plan na zakup innego Subaru :-)
    I tak nikt nie trafi ;-)

  • #2
    Mrucząca końcówka wydechu w 1.6 BFQ

    Cześć! Szukam od dłuższego czasu jakiejś ciekawej końcówki do swojej Octavii, ale nie mogę nic ciekawego znaleźć. Pytałem znajomych co mogłoby fajnie wyglądać, ale nic mi się nie spodobało i ostatecznie wpadłem na pomysł, że ktoś z forumowiczów ma coś ciekawego w swojej Skodzie i może podzielić się wrażeniami. Nie zależy mi na bardzo głośnym kominie i nie musi poprawiać osiągów. Szukam po prostu czegoś co będzie ładnie wyglądać i basowo pobrzmiewać Liczę na Waszą pomoc

    Komentarz


    • #3
      Re: Mrucząca końcówka wydechu w 1.6 BFQ

      Zamieszczone przez Micusay
      Cześć! Szukam po prostu czegoś co będzie ładnie wyglądać i basowo pobrzmiewać
      Cześć.Wg mnie z żadnej samej końcówki wydechu nie osiągniesz jak to wspomniałeś basowego brzmienia Musiał byś kupować przynajmniej jakiś końcowy wydech choć to i tak by nie był ten efekt o który ci chodzi...proponuję zakupić i założyć samą końcówke co prawda nię będzie cię słychać 10 ulic dalej alę będzie ładniej wyglądać niż ten orginalny wystający "kikut" zza zderzaka,choć w O1 chyba wydech jest krótszy i zakończony końcówkami tak jak w dizlu czyli zagientymi do dołu chyba że się myle..? Ja osobiście nie bawiłem się w żadne(choć miałem ochotę) sportowe wydechy,itp a tym bardziej w silniku diesel-a ciężko jest uzyskać fajny efekt.więc wybrałem się na szrot po kilka kawałków grubszej rurki spawarka w łapy i końcówka zakupiona na allegro WM sport(mi się podobają te bardziej płaskie i szerokie dlatego tak wybrałem) za chyba 90 zł wyszedł ten efekt:






      Delikatnie wystaje za zderzak wg mnie jest w miare estetycznie,tylko nie wywal całej końcówki za zderzak jak to jeźdzą co niektórzy że 30 cm wystaje wydech za zderzak..
      Choć w diesel-u nie jest to najlepsze rozwiązanie bo jak wiadomo diesel lubi zadymić i najlepiej jak spaliny by szły w dół..chyba że chcesz uzyskać efekt basowy tak jak wspomniałeś...wtedy jakiś wydech ala Mugen czy coś..choć na początku proponuję użyć szukajki bo na forum napewno coś było prawione na ten temat Pozdrawiam Łukasz!
      O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
      Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

      Komentarz


      • #4
        wywal wszystko co za katalizatorem i wstaw zwykłą rurę. będzie fajnie warczał

        Komentarz


        • #5
          Dzięki wielkie Łukasz Coś pokombinuje i zobaczymy co z tego wyjdzie, jak mrozy troszkę puszczą to zabiorę się do roboty, bo niestety ogrzewanego garażu nie mam, a nie będę bawił się wydechem przy -20 stopniach, aj ta Suwalszczyzna Jak coś ciekawego mi wyjdzie to wrzucę tutaj efekty

          Komentarz


          • #6
            Micusay, OK czekam na fotki w Lubelskim wcale lepiej nie jest,mimo ogrzewanego garażu nie chce mi się do niego iść :roll:
            O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
            Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

            Komentarz


            • #7
              IMO to już chyba lepiej dozbierać do dobrego koła niż wydechy do 1.6 zakładać. Ani to ładne ani nic nie daje.

              Komentarz


              • #8
                kamil90, jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć

                Końcówka 100 zł,a dobra felga z 1000..
                O1 srebrny hathback 1.9 TDI 110KM
                Łukasz... https://www.facebook.com/profile.php?id=100004382645613

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lukasz16v
                  kamil90, jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć

                  Końcówka 100 zł,a dobra felga z 1000..
                  Lepiej

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez nikoś151
                    Zamieszczone przez lukasz16v
                    kamil90, jak to się mówi od czegoś trzeba zacząć

                    Końcówka 100 zł,a dobra felga z 1000..
                    Lepiej
                    Wyrażam tylko swoją opinie w temacie.
                    Każdy ma swoją drogę kierunek który obrał. Tylko nie ma co się oszukiwać, 1.6 to zawsze pozostanie 1.6 - silnik do turlania się więc po co ma "buczeć" ?

                    Koło to przykład, można zadbać o auto z zewnątrz - detailing lub naprawa drobnych uszkodzeń, doposażenie ( np w tej cenie możesz mieć lusterko fotochromatyczne nawet z diodami ambiente czyli oraz razu efekt jak w lampce W8 od Passata)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X